„Arnold Classic“ - nugalėtojai ir reitingai 1965-2013 m


2014 „Arnold Classic“

Kovo 1 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija

  1. Dennis Wolf -Arnold Classic 2014 čempionas.
  2. Shawn Rhoden
  3. Cedric McMillan
  4. Victor Martinez
  5. Evan Centopani
  6. Branch Warren
  7. Ben Pakulski
  8. Brandon Curry
  9. Toney Freeman
  10. Edward Nunn
  11. Fredas Smallsas


2013 m. „Arnold Classic“

Kovo 1 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybėteisėjaifinalasvisas
1Dexter JacksonDžeksonvilis, Florida5510
2Ben PakulskiOntarijas, Kanada101020
3Toney FreemanCanton, Gruzija151530
4Johnnie JacksonHurst, Teksasas252247
5Hidetada YamagishiJaponija212950
6Cedric McMillanHeath Springs, Pietų Karolina322456
7Fredas SmallsasTownsend, Delaveras323365
8Edward NunnAnderson, Indiana424082
9Darrem CharlesCoral Springs, Florida474693
10Fouad AbiadOntarijas, Kanada474895
11Marcus HaleyGlendale, Arizona5958117
12Michael KefalianosGraikija6160121
13Ronny RockelVokietija6263125

2012 m. „Arnold Classic“

Kovo 3 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybėteisėjaifinalasvisas
1Branch WarrenJAV5510
2Dennis WolfVokietija101020
3Evan CentopaniJAV141327
4Ben PakulskiKanada222143
5Dexter JacksonJAV232245
6Lionel BeyekePrancūzija313061
7Brandon CurryJAV414081
8Shawn RhodenJAV463783
9Michael KefalianosAustralija473885
10Eduardo CorreaBrazilija5550105
11Fouad AbiadKanada3770107
12Ben WhiteJAV6055115
13Gustavo BadellJAV6558123
14Matthias BotthofVokietija7065135

2011 m. „Arnold Classic“

Kovo 5 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybėteisėjaifinalasvisas
1Branch WarrenJAV5510
2Dennis WolfVokietija101020
3Victor MartinezDominikos Respublika151530
4Evan CentopaniJAV202040
5Dexter JacksonJAV252550
6Ronny RockelVokietija323466
7Johnnie JacksonJAV373370
8Roelly WinklaarNyderlandai393776
9Toney FreemanJAV434588
10Ben PakulskiKanada5051101
11Sergejus ŠelestovasRusija5656112
12Fouad AbiadKanada6060120
13Tai Ibrahimas ObaidasJungtiniai Arabų Emyratai6564129
14Robert PiotrkowiczLenkija6968137


2010 m. „Arnold Classic“

Kovo 6 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybėteisėjaifinalasvisas
1Kai GreeneJAV10515
2Phil HeathJAV71320
3Branch WarrenJAV191332
4Dexter JacksonJAV162036
5Toney FreemanJAV252550
6Ronny RockelVokietija303060
7Roelly WinklaarNyderlandai3535
8Hidetada YamagishiJaponija4040
9Melvin AnthonyJAV4545
10Robert PiotrkwiczLenkija5454
11Tarek ElsetouhiVokietija5757
12Johhnie JacksonJAV5858
13Sergejus ŠelestovasRusija6464

Žiūrėti vaizdo įrašą

X Žiūrėti vaizdo įrašą „YouTube“

Filme „Phil Heat“, kuris buvo antrasis „Arnold Classic 2010“



2009 m. „Arnold Classic“

Kovo 8 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybė1 + 234Taškai
1Kai GreeneJAV205530
2Victor MartinezDominikos Respublika16121240
3Branch WarrenJAV24131350
4Toney FreemanJAV40202181
5Silvio SamuelIspanija50222395
6Moe ElmoussawiNaujoji Zelandija603230122
7Dennis JamesVokietija7436110
8Sergejus ŠelestovasRusija7439113
9Johnnie JacksonJAV9045135
10Ronny RockelVokietija10049149
11Gustavo BadellPuerto Rikas11458172
12Ahmad HaidarLibanas12260182
13Marcus HaleyJAV12861189


2008 „Arnold Classic“

Kovo 2 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybė1 + 234Taškai
1Dexter JacksonJAV108523
2Phil HeathJAV20101040
3Kai GreeneJAV30151762
4Branch WarrenJAV40201878
5Silvio SamuelIspanija582725110
6Gustavo BadellPuerto Rikas522930111
7Toney FreemanJAV7036106
8Melvin AnthonyJAV9640136
9Johnnie JacksonJAV9047137
10Desmond MillerJAV9247139
11Moe ElmoussawiNaujoji Zelandija10853161
12David HenryJAV12660186
13Ronny RockelVokietija12465189
14DeShaun GrimezJAV14070210
15Adorthus CherryJAV15075225

2007 Arnold Classic

Kovo 3 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybė1 + 234Taškai
1Victor MartinezDominikos Respublika105520
2Dexter JacksonJAV20101040
3Toney FreemanJAV32202173
4Gustavo BadellPuerto Rikas40181775
5Phil HeathJAV50232396
6Silvio SamuelIspanija663730133
7Branch WarrenJAV7430104
8Ronnie RockellVokietija7040110
9Markus RuhlVokietija9047137
10Vince TaylorJAV10050150
11Mark DugdaleJAV11056166
12Marcus HaleyJAV12254176
13Hidetada YamagishiJaponija13268200
14David HenryJAV13468202
15Sergejus ŠelestovasRusija14874222
16Luke WoodAustralija16080240

Filme „Phil Heath“, jaunų perspektyvių kultūrizmo, penktasis klasifikuoja All'Arnold Classic


2006 „Arnold Classic“

Kovo 4 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybė1 & 234Taškai
1Dexter JacksonJAV105520
2Branch WarrenJAV20111344
3Victor MartinezJAV30151257
4Gustavo BadellPuerto Rikas38202078
5Melvin AnthonyJAV522525102
6Lee PriestAustralija703230132
7Mustafa MohammadAustrija6838106
8Darrem CharlesTrinidadas7435109
9Toney FreemanJAV9645141
10Trojos AlvesJAV10051151
11David Henry IIJAV11257169
12Ahmad HaidarLibanas11858176
13Johnnie JacksonJAV12663189
14Kris DimJAV14473217
15Chris CookJAV14672218


2005 Arnold Classic

Kovo 5 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija


vietapavadinimastautybė1234Taškai
1Dexter JacksonJAV555520
2Chris CormierJAV1010101040
3Gustavo BadellPuerto Rikas1514161560
4Lee PriestAustralija2323272299
5Melvin AnthonyJAV27252129102
6Darrem CharlesTrinidadas28292724108
7Victor MartinezJAV333639108
8Trojos AlvesJAV463839123
9Mark DugdaleJAV464546137
10Tony FreemanJAV465053149
11Karalius KamalisJAV575253162
12David HenryJAV606362185
13Frank RobersonJAV666764197
14Art AtwoodJAV686668202
15Idrise Ward-ElJAV737473220


2004 m. „Arnold Classic“ kovo 6 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija

vietapavadinimastautybė1234Taškai
1Jay CutlerJAV7510830
2Chris CormierJAV8106731
3Dexter JacksonJAV1515181563
4Gunter SchlierkampVokietija2024202185
5Markus RuhlVokietija30222424100
6Craig TitusJAV27302830115
7Gustavo BadellPuerto Rikas373643116
8Karalius KamalisJAV434635124
9Ahmad HaidarLibanas364350129
10Ernie TaylorAnglija494742138
11Bob CicherilloJAV555857170
12Mustafa MohammadLibanas595557171
13Greg KovacsKanada656565195


2003 m. „Arnold Classic“ kovo 1 d. „Columbus“, Ohajo veteranų memorialinis auditorija

vietapavadinimastautybė1234Taškai
1Jay CutlerJAV555520
2Chris CormierJAV1010101040
3Markus RuhlVokietija2615191575
4Dexter JacksonJAV2020162076
5Kevin LevroneJAV1525252590
6Darrem CharlesJAV33352830126
7Ahmad HaiderLibanas403538113
8Melvin AnthonyJAV374037114
9Quincy TaylorJAV394444127
10Trojos AlvesJAV505050150
11JD DawoduAnglija55565175
12Tommi ThorvildsenNorvegija626357182
13Eddie AbbewAnglija646162187
14Stan McCraryJAV677065202


2002 m. „Arnold Classic“ vasario 23 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija

vietapavadinimastautybė1234Taškai
1Jay CutlerJAV555520
2Chris CormierJAV1010101040
3Dexter JacksonJAV1515161661
4Lee PriestAustralija2620192085
5Kevin LevroneJAV2025252696
6Ahmad HaiderLibanas31343029124
7Dennis JamesJAV343135100
8Ernie TaylorAnglija424542129
9Quincy TaylorJAV504043133
10Nasser El SonbatyJugoslavija414950140
11Tommi TorvildsenNorvegija666156183
12Jeff LongJAV556664185
13Victor MartinezJAV725962193
14Garrett DowningJAV657069204
15Stan McCraryJAV676875210


2001 m. „Arnold Classic“ kovo 3 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija

vietapavadinimastautybė1234Taškai
1Ronnie ColemanJAV555520
2Chris CormierJAV1010101040
3Dennis JamesJAV1515191564
4Shari 'King' KamaliJAV3124162091
5Dexter JacksonJAV24213125101
6Craig TitusJAV24313330118
7Melvin AnthonyJAV30352590
8Darrem CharlesTrinidadas464542127
9JD DawoduAnglija474049136
10Garrett DowningJAV485047145
11Olegas ZhurUkraina595550164
12Aaron MaddronJAV576060177
13Jason ArntzJAV706765202
14Stan McCraryJAV706770208
15Jeff LongJAV697574218


2000 m. „Arnold Classic“ Vasario 26 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija

vietapavadinimastautybė1234Taškai
1Ken 'Flex' WheelerJAV555520
2Chris CormierJAV1010101040
3Kevin LevroneJAV1515151560
4Dennis JamesJAV2025202085
5Dexter JacksonJAV25223025102
6Gunter SchlierkampVokietija36302830124
7Darrem CharlesTrinidadas333934106
* 8 *Jason ArntzJAV434142126
9JD DawoduAnglija454045130
* 10 *Craig TitusJAV525254158
* 11 *Tom PrinceJAV545457165
* 12 *Ahmed HaidarLibanas646061185
13Claude GroulxKanada606567192
14Flavio BaccaniniItalija797562216
15Jeff LongJAV747174219
* 16 *Patrick LynnJAV738283238
* 17 *Jimmy MentisJAV828281245
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


1999 m. „Arnold Classic“ kovo 6 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija

vietapavadinimastautybė1234visas
1Nasser El SonbatyJugoslavija5106526
2Kevin LevroneJAV11591035
3Chris CormierJAV1415141558
4Jay CutlerJAV2221272292
5Milos SarcevJugoslavija2425272399
6Vince TaylorJAV30302330113
7Dexter JacksonJAV423539116
8Darrem CharlesTrinidadas404436120
9Gunter SchlierkampVokietija404045125
10Alq GurleyJAV475050147
11Patrick LynnJAV555658169
12Don LongJAV606060180
13Renel JanvierJAV656765197
14Jeffrey LongJAV716970210
15Roland KickingerAustrija747573222
pasitraukėLee PriestAustralija


1998 m. „Arnold Classic“ kovo 7 d. Kolumbas, Ohajo veteranų memorialinis auditorija

vietapavadinimastautybėvonas
1„Flex Wheeler“JAV$ 100, 000
2Nasser El SonbatyJugoslavija$ 45, 000
3Vince TaylorJAV$ 25, 000
4Jean-Pierre FuxŠveicarija$ 15, 000
5Chris CormierJAV$ 10, 000
6Darrem CharlesTrinidadas$ 5, 000
7Aaron BakerJAV$ 1, 000
8Don LongJAV$ 1, 000
9Ian HarrisonAnglija$ 1, 000
10Roland CzuirlokVokietija$ 1, 000
11Jeff LongJAV$ 1, 000
12Grant ClemeshaAustralija$ 1, 000


1997 Arnold Classic Kovo 1 d. Kolumbas, Ohajas

vieta pavadinimas tautybė
1„Flex Wheeler“JAV
2Nasser El SonbatyJugoslavija
3Michael FrancoisJAV
4Ronnie ColemanJAV
5Vince TaylorJAV
6Paul DillettKanada
7Lee PriestAustralija
8Kevin LevroneJAV
9Aaron BakerJAV
10Alq GurleyJAV
11Ian HarrisonAnglija
12Don LongJAV
13Eddie RobinsonJAV
14Agathoklis Akithikone


1996 Arnold Classic Kovo 2 d. Kolumbas, Ohajas

vietapavadinimastautybė
1Kevin LevroneJAV
2„Flex Wheeler“JAV
3Paul DillettKanada
4Vince TaylorJAV
5Shawn RayJAV
6Andreas MunzerAustrija
7Roland CziurlokVokietija
8Porter CottrellJAV
9Jean Pierre FuxŠveicarija
10Darrem CharlesTrinidadas
11Gunter SchlierkampVokietija
12Roland KickingerAustrija


1995 Arnold Classic Kovo 4 d. Kolumbas, Ohajas

vietapavadinimasšalis
1Mike FrancoisJAV
2„Flex Wheeler“JAV
3Charles ClairmonteAnglija
4Andreas MunzerAustrija
5Lee LabradaJAV
6Aaron BakerJAV
7Ian HarrisonAnglija
8Darrem CharlesTrinidadas
9Lee PriestAustralija
10Hendersonas ThorneKanada
11Dave FisherKanada
12David DearthJAV
13Leif LangbackaSuomija
14Michel DevitisPrancūzija


1994 Arnold Classic Kovo 5 d. Kolumbas, Ohajas

vietapavadinimas
1Kevin Levrone
2Vince Taylor
3Porter Cottrell
4Chris Cormier
5Andreas Munzer
6Aaron Baker
7Lee Priest
8Achim Albrecht
9Mike Matarazzo
10Sonny Schmidt
11Thierry pastelė
12Pavol Jablonicky
13Flavio Baccianini
14Mike Quinn
15Berry DeMay


1993 Arnold Classic

vietapavadinimas
1„Flex Wheeler“
2Lee Labrada
3Vince Taylor
4Paul Dillett
5JJ Marsh
6Mike Matarazzo
7Andreas Munzer
8Sonny Schmidt
8Alq Gurley
10Achim Albrecht
11Rone Love
12Frank Hillebrand
13Thierry pastelė
13Mike Ashley
13Samir Bannout
13Francis Benfatto


1989 Arnold Classic

vietapavadinimas
1Rich Gaspari
2Robby Robinson
3Gary Strydom
4Samir Bannout
5Bob Paris
6Bertil Fox
7Albert Beckles
8Ron Love
9Lance Dreher
10Alfredas Krautgartneris
11Ronald Matz
12Frank Richard
13John Terilli
14Gary Leonard
15Daniel Smith


„Arnold Classic“ nugalėtojai

metai nugalėtojas
1989Rich Gaspari
1990Mike Ashley
1991Shawn Ray
1992Vince Taylor
1993„Flex Wheeler“
1994Kevin Levrone
1995Mike Francois
1996Kevin Levrone
1997„Flex Wheeler“
1998„Flex Wheeler“
1999Nasser El Sonbaty
2000„Flex Wheeler“
2001Ronnie Coleman
2002Jay Cutler
2003Jay Cutler
2004Jay Cutler
2005Dexter Jackson
2006Dexter Jackson
2007Victor Martinez
2008Kai žalia

Rekomenduojama

diurezė
2019
sedula
2019
KINOX ® Ciprofloxacin
2019